Reakcia na: draxter #3678:
To zastávanie sa trenčianskeho systému je obdobné, ako zastávanie sa socíku 80. rokov s argumentáciou, že už to bolo lepšie ako v 50.Argument s presnou evidenciou je len zástupný, keďže absolútne presná evidencia nemá žiadny význam.
Mne to ako šikana cestujúceho pripadá, vedie to k záhube a sockovitosti MHD.
Zlatý DPB s jeho plesnivými autobusmi a nástupom všetkými dveremi bez prikladania karu tu!
draxter
Samozrejme podporím akékoľvek zlepšenia a návrhy (ako vždy doteraz) a to nielen ohľadne nástupu, ale aj širšom uplatnení mesačníkov (validity on night line) atď.