Reakcia na: eraser #2752:
dufam ze sa na mna nenahnevas ale odporucal by som ti spravit si vlastne imaginarne mesto, a tam si dat navrhy taketo alebo to skus v BA ked tam byvas lebo o TN moc ponatia nemas a potom su to take ...no chapes ma...ale celkom by ma zaujimal napr. tvoj navrh na linkovanie elektriciek v BA, myslim ze ten by si spravil dobre:)
sa na otm vždy smejem a je to aj na lístkoch, aj na tabuliach....
draxter
PS: a čo spojenie Juh II - Trens, vybrané jednotky? pridaj expres 22, alebo niečo iné. Bezpochyby.