vcera spoj na L17, vozidlo #83 neoznacene zboku, zozadu tradicne len kalendar. neviem ale neverim tomu ze by SAD mala malo tabul, ved aj v tom buse ich mal vodic pozehnane, hadam vsetky linky, len asi sa mu nechce vstavat k tomu...a navyse zadne dvere sa ledva zatvaraju.
Nevie niekto preco maju Crossway-e vyfuk na pravej strane vozidla? myslim ze je to pekna somariny, aj ked sa bus rozbieha zo zastavky ide dym na cestujucich, alebo si projektant myslel ze ked je trida EURO4 ci kolko ze nema ziadne vyfukove plyny?:) a tiez by ma zaujimalo kedy zacnu fungovat svetelne tabule na tychto busoch, jazdia uz 5 mesiacov a vodici stale pouzivaju plastove tabule na ktore ani nemaju drziak.
Nevie niekto preco maju Crossway-e vyfuk na pravej strane vozidla? myslim ze je to pekna somariny, aj ked sa bus rozbieha zo zastavky ide dym na cestujucich, alebo si projektant myslel ze ked je trida EURO4 ci kolko ze nema ziadne vyfukove plyny?:) a tiez by ma zaujimalo kedy zacnu fungovat svetelne tabule na tychto busoch, jazdia uz 5 mesiacov a vodici stale pouzivaju plastove tabule na ktore ani nemaju drziak.
milan005
Re #1856 mathre: dik, aspon si sa pokusil. vacsina vozidiel ma 2 vzory no a 4 vzory doteraz mali aj 51/52/53/54 v robotny den a cez vikend 31/33/32/75 a od 1. maja maju 4 vzory podla vsetkeho aj Citelisy 01/02/03/05. Pocul som uz nadavat vodicov na to pretoze je to problem robit kazdy spoj na inej linke a pod. Kedysi uz som mal zaujem aj o turnusy v Ziline ale tiez mi bolo povedane ze su to neni informacie pristupne verejnosti. ale aj tak si myslim ze by im to nic nespravilo lebo vysledovat sa to da aj tak, len to da moc namahy. diky, skusim mozno este toho dispecera