Reakcia na: tomas153cv #15735:
Rieši sa to, prerábal sa kvôli tomu export z používaného SW. Nie je to záležitosť na lusknutie prstom. Keď to bude hotové, mal by to vedieť zobraziť Inprop (cp.sk). Ostatní asi nie...
A za 3 minúty veľmi ťažko, to ti musí byť osud veľmi naklonený.
tuším ešte ten, čo jazdil na 1 a 17, či?
draxter
Ak je pravidelný odchod HH.MM.00 a skutočne voz odišiel HH.MM.26, tak potom kedy prišiel do zastávky a kedy zavrel dvere?
Nie, mne to celé nesedí. Bez ohľadu na to, že mohol zavrieť dvere práve HH.MM.00, úplne na sekundu presne ako mal a nič neporušil. A potom 26 sekúnd sa vybavoval s dákou pani. Aj to je možné.
Nikto nepotrebuje zverejňovať nič, ale ak to dopravca robí, a v odpovedi to píše, mne potom chýbajú iné veci tiež:
a) kedy vozidlo prišlo na zastávku - včas, v predstihu, v meškaní? - dedukujem, že v meškaní asi nie
b) kedy sa otvorili a zavreli dvere - toto by som presne chcel vedieť. Vzhľadom na čas, čo uvádzaš, to žiaľ objektívne vyzerá, že asi dvere neboli otvorené len 10 sekúnd
c) aký čas prešiel od "uvoľnenia (či zablokovania) tlačidla" do jeho stlačenia
Takto je to klasické klišé - vodič jednal správne. Ja vravím, že možno jednal správne.