Reakcia na: kvorka #15656:
Odpoveď je jednoduchá. Presne ako v Bratislave alebo Prahe, jazda bez platného CL je jazda na čierno. A nikoho netrápi co je za tým, je tam funkcia predĺženie platnosti CL.
, ale takéto vlastnosti - ovladanie jednotlivých dveri este nedosiahli, snad v ďalšom živote...
Úplne som zabudol: Predpokladám, že po zavedení novej tarify došlo k takému výraznému úbytku cestujúcich, ktorí si kupujú lístky u vodiča, aký sa plánoval, a tak by sa mal zase umožniť výstup prednými dverami (ak sa už neumožnil).
vlado54