Reakcia na: milan005 #15553:
Snáď sa polepším a do budúcna za tebou o toľko nezaostanem
vďaka

SORkový calenDAR máš, skúsiš aj bonusovku? nie je to nič ťažké, mylsle som na koncoročnú únavu materiálu
V autobuse 404 to budem voziť, ohlás sa! Aby nedošlo k omylu a niekto ťa nepredbehol dám ešte potom kontrolnú otázku!
MinoSUN-55
modrá dvojdverová na L5
bordová trojdverová na L15