Reakcia na: MinoSUN-55 #15542:
wow, tak to som už veru zabudol... a máš oba!!! 
SORkový calenDAR máš, skúsiš aj bonusovku? nie je to nič ťažké, mylsle som na koncoročnú únavu materiálu
V autobuse 404 to budem voziť, ohlás sa! Aby nedošlo k omylu a niekto ťa nepredbehol dám ešte potom kontrolnú otázku!
draxter