Reakcia na: milan007 #15419:
Už som sa zľakol že tu nepadne bájny Merkury market.
ale tak to sú nástrahy našej ....... emHDčky a nie len našej vlastne
, musím vyčíhať ktoré spoje sú dnes bezpečné
[435]
?
Pablo