Reakcia na: tomas153cv #15423:
Téma Linky číslo 2. Autobusom by sa mohli dať prejsť aj ulice okolo MŠ Stromovej. Čo tak, aby 2 mohla jazdiť tadiaľ? Prípadne ako už bolo spomínané využiť už existujúcu možnosť so zastávkou na Karpatskej.
ale tak to sú nástrahy našej ....... emHDčky a nie len našej vlastne
, musím vyčíhať ktoré spoje sú dnes bezpečné
[435]
Harzik17
Pozn. 22:35 ide zo sihote do Centa Linka 8.
Spoj Linky 4 by som ukončil už na zast. Obchodná Akadémia s pokračovaním na Autobusovú stanicu. Autobus by následne robil spoj N3.
V prípade, že by chýbal spoj na Saratovskú, nebol by problém nejaký hore Juhom zaviesť.
Autobus z linky P6, príchod stanica 22:29, by som viedol o 22:35 smer Brnianska.