Ani dnes žiadna náprava, na webe mesta Info s nezmyslami ohľadne 24.12. v MHD. Halo, vedenie, odbor mobility!!!! Netvárte sa že to tu nečítate. Alebo žeby nedali vedieť ani zástupcovia dopravcu?
, nech si kúpia 1+1. Lebo dopadnú ako slavne mega trolejbusy
N/A