Reakcia na: henko151 #13837:
Robíš v banke, máš klienta banku? Tak by si vedel, že platby malých súm sú práve najdrahšie. Preto častokrát v obchode majú platbu kartou až od 5€.Nesúhlasím, mesto má parking cez sms, a vždy je vratná sms do pár sekúnd. Nevidím dôvod, prečo by MHD mala byť na tom inak. V BA i BB to funguje spoľahlivo.
draxter
K tej tarife. Súhlasím s kvorkom, že je to ukážkový prístup k tomu, ako ísť čelom proti dôvodovej správe ohľadne ústavného práva na hotovosť. Takže tam mám svoje 4 výhrady:
1.cena z bankovej karty a karty dopravcu musí byť totožná, resp. veľmi obdobná
2.platba v hotovosti má motivovať, nie zdierat. Za mňa viac než 1.20 je úplne mimo realitu.
3. prečo nie je sms lístok? Počúvam o kadejakej appke, ale toto by mohlo výrazne znížiť podiel hotovostných platieb. Nerozumiem, nechápem a s ohľadom na predošlé body vnímam zle.
4.PCL zľavnený tiež má byť. Verím, že napokon bude.