Reakcia na: theo #13318:
Ja by som skôr videl priestor, aby 25 chodila cez Dlhé Hony alebo radikálnejšie len priamo z Pod Juhom na Tesco. Ten závlek až na Dolný Šianec podľa mňa zbytočne predlžuje jazdnú dobu a gro cestujúcich na 25 aj tak ide z Juhu.Zastávka 28. októbra aj Dolný Šianec sú v pešej dostupnosti zastávok Nemocnica, Legionárska prípadne Dlhé Hony, takže naozaj nechápem prečo si cestujúci z Juhu musia robiť ešte výlet cez mesto.
draxter
1 Juh II - stanica - Kubrá 30/30/60
2 Sihoť IV - stanica - nemocnica - Nozdrkovce 30/60/120
3/13 Juh I - nemocnica - Old Herold - Istebník - Zlatovce - Záblatie - Zlatovská - nemocnica - Juh II 30/60/60 (13 opačne)
4 bez zmeny
5 bez premávky v "a" len po Brnianska
6 Záblatie - Zlatovce - stanica - Sihoť IV 30/60/60
7/17 bez zmeny
8 bez zmeny
11 bez zmeny
22 bez zmeny, premávka do 0:30
24 bez zmeny, 30/60/30 (ranná špička tak ako je teraz)
25 bez zmeny
28 be zmeny, 30/60/60