Reakcia na: irizar #13163:
Tak vzhľadom k tomu, že tam je pred tým prechodom zábradlie, tak neviem ako ináč by mali ísť na ten priechod bez toho, že by zmenili smer svojej chôdze až na jeho úrovni. Samozrejme oni sa mali najprv pozrieť a keď uvideli v tesnej blízkosti rozbehnutý autobus, mali zastať. To bez debaty. Ale rovnako vodič profesionál mal predvídať, že keď ide veľká skupina žiakov zo školy a práve nejaké 3 žiačky cez ten priechod prešli, tak tá mikroskupinka čo ide za nimi +- 5 metrov by mohla cez priechod prejsť tiež. Ale na rozdiel od Vás ja to tam nepoznám, hodnotím iba podľa videa.
theo
Doma mám niekoľko kartičiek od rôznych slovenských dopravcov z čias pred dopravným pasom a aj od jedného zahraničného (dokonca mimo EÚ/EHS). Časom si možno vybavím aj kartičku na prímestskú dopravu v Zlínskom kraji - to si predstav potom, občan SR, na zlínsku kartu a použiteľná bude aj v Moravskosliezskom kraji...