Že pozdravujem ****a vodiča, čo skoro zrazil deti na prechode pred 5.ZDŠ!!! Pozerajte od 5:41:
https://youtu.be/d8M3kkowly8
PS: verím že dopravca sám vyvodí patrične kroky bez potreby ďalšieho riešenia. Chlapcovi aj spadlo jablko, ešteže ho spolužiak stiahol....nemám slov!
https://youtu.be/d8M3kkowly8
PS: verím že dopravca sám vyvodí patrične kroky bez potreby ďalšieho riešenia. Chlapcovi aj spadlo jablko, ešteže ho spolužiak stiahol....nemám slov!
henko151
Keby existovala vzájomná akceptácia dopravných kariet na základne nejakej štátnej dopravnej autority bez ohľadu na to či dopravca má Transdatu, R&G alebo Telmax, tak by to mohlo byť fajn. Neviem presne ako fungujú OV karty v Holandsku, ale nezdalo sa mi, že by naprieč krajinou bol len jeden dodávateľ odbavovacích systémov.
Osobne sa ale stotožňujem s tým, že platobné karty sú budúcnosť a majú oveľa viac výhod ako nejaké dopravné karty (napríklad, že s tou istou kartou okrem cestovného viem zaplatiť nákup v Bille či účet v podniku ).