Reakcia na: Michal Mazánik #12003:
Súhlas do bodky. Dokonca jedna je málo, sú spoje na linke 7/17, osobne som ich videl, kde sa harmoniku pôvodne vyskytovali a teraz nie sú, a je to katastrofa. Študenti na týchto spojoch boli marginalni, pracujúci sú nosni pre MHD a mesto na nich kašle.
ale treba zgeneralkovat este viac starych vyjazdenych crepov aby to potom stalo na dvore lebo nikto na tom nebude jazdit...
Michal Mazánik
V stredu 31.7. bola nasadená aj na L1, uprostred popoludňajšej špičky. Výsledok? Meškanie 5 minút, vďaka nástupu dvomi dverami, čo predlžuje pobyt vozidla na zastávke...
Karosa C 954E uprostred popoludňajšej špičky na L1.