Richard: osobitný turnus pre #61 už mesto objednalo? Či sa jazdí "ledabolo" aby bol "pán Ščepko a jemu podobní" spokojní a máme odfajknuté, že sme vec vybavili? ?
Pani,pri vasom vzdelani,pomozte mi pochpopit-lebo predsalen som len vodic autobusu,tuto zalezitost: Na Inoveckej ulici v smere na Juh mame dve zastavky,na prvej-Inovecka STRED je v priestore kde sa caka na autobus po celej dlzke chybajuca vrstva asfaltu na chodniku(vsade inde je,po dokonceni vymeny plynovych potrubi) ale zastavka presunuta nie je,pricom je tam aj vykopana slusna jama-asi keby niekto skolaboval ked caka na tom horku-sa zide
,no a na tej dalsej zastavke je zastavka co sa vsetkych prac tyka uz dokoncena ale je zrusena docasne este stale a nahradena prenosnym oznacnikom o par metrov vpred uplne zbytocne.
kvorka
#01 je záložák, avšak vzhľadom na to, že garantované sú tak možno 3 vozy, nie je dôvod mať záložák NP/LE voz, pretože ak by vypadol jeden zrovna z tých 3 garantoavaných, operatívne tam pošle dispečer iné NP/LE vozidlo, čo jazdí "negarantovane" a je to. #01 by mala jazdiť stabilne, jednak preto, že kapacitne ide po kĺbakoch o najväčšie vozidlo a jednak preto, že je 100% NP!!!