Nové školské spoje (od 22.9.2022)

Zriadená bude nová školská linka N, vybrané spoje linky 24 budú predĺžené.

Na základe požiadaviek cestujúcich a obce Haniska dôjde od štvrtka 22. septembra 2022 k miernemu posilneniu školských liniek a spojov.

  • zriadená bude nová školská linka N, ktorá zabezpečí popoludňajší zvoz žiakov zo Sídliska III na Dúbravu a Šidlovec,
    • Trasa: Duklianska - Mukačevská - Bajkalská - Šidlovská - Dúbrava,
  • vybrané spoje linky 24 do Hanisky budú premávať celým polokruhom tak, aby ich mohli využiť žiaci škôl na Sídlisku II,
    • Trasa: Haniska - Železničná stanica - centrum - Obrancov mieru a späť,
    • 14:08, 15:08 z Hanisky, 14:32, 15:32 z Obrancov mieru.

Školská linka N

Čas Zastávka
13:42 Duklianska
13:45 Björnsonova
13:46 Jazdecká
13:48 Mukačevská
13:50 Centrum
13:51 Prostějovská
13:52 Bajkalská
13:53 Veterinárna nemocnica
13:55 Jánošíkova
13:56 Šidlovská
13:57 Dúbravská
13:58 Pri kaplnke
14:00 Dúbrava

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.