Premávka MHD počas školského roka (od 2.9.2022)

Od 5. septembra budú premávať všetky linky v režime školského roka.

Od 5. septembra 2022 bude mestská hromadná doprava premávať v pracovných dňoch podľa cestovných poriadkov platných počas školského roka. 


Autobusová doprava

Autobusové linky budú v pracovných dňoch premávať podľa cestovného poriadku platného pre školský rok, v cestovných poriadkoch je preto potrebné sledovať stĺpec - Pracovný deň - školský“.

  • premávajú školské linky CT,
  • rušia sa školské spoje A K a posledný odchod linky J,
  • ruší sa zastávka Správa diaľníc,
  • dochádza k úpravám premávky na linkách 13 14 23 28 32 32A 36 39,
  • cez víkendy premávajú autobusy podľa cestovného poriadku pre sobotu a nedeľu.

V piatok 2. septembra premávajú všetky autobusové linky podľa cestovného poriadku platného pre prázdninový pracovný deň.


Trolejbusová doprava

Trolejbusové linky budú v pracovných dňoch premávať podľa cestovného poriadku platného pre školský rok, v cestovných poriadkoch je preto potrebné sledovať stĺpec - Pracovný deň - školský“.

  • dochádza k úpravám premávky na linkách 1 3 4 7 8,
  • cez víkendy premávajú trolejbusy podľa cestovného poriadku pre sobotu a nedeľu.

V piatok 2. septembra premávajú trolejbusové linky 2 3 5 7 podľa cestovného poriadku platného pre prázdninový pracovný deň, trolejbusové linky 1 4 8 premávajú podľa cestovného poriadku platného pre sobotu s posilovými spojmi.

Ak linky nemajú v cestovných poriadkoch uvedený cestovný poriadok platný v režime pracovného dňa školských prázdnin, linka premáva podľa štandardných cestovných poriadkov platných v režime „Pracovné dni“.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.