Obnovenie štandardného režimu premávky MHD (od 3.5.2021)

Od pondelka 3. mája budú opäť počas pracovných dní všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov platných pre školský rok.

Od pondelka 3. mája 2021 bude počas pracovných dní obnovený štandardný režim premávky MHD, všetky linky teda budú premávať podľa cestovných poriadkov platných pre školský rok. Premávka MHD sa teda vracia do štandardného režimu, ktorý bol nastavený pred mimoriadnou situáciou v súvislosti s koronavírusom. Rovnako tiež dochádza k drobným zmenám v trasách a odchodoch školských spojov, konkrétne na linkách A a M.


Zmeny na školských spojoch

Väčšina trás školských spojov zostáva v pôvodnej podobe vrátane odchodov, k drobným zmenám dôjde na nasledujúcich linkách:

  • Linka A - skrátenie trasy, nepremáva v úseku Za Kalváriou - Slávičia,
  • Linka M - úprava odchodov: neskorší odchod z Hanisky, skorší príchod na Levočskú.

Orientácia v zastávkových cestovných poriadkoch

V cestovných poriadkoch na zastávkach MHD je potrebné sledovať ľavý stĺpec, ktorý je označený ako pracovný deň - školský.


Upozorňujeme, že aj naďalej sú pri cestovaní zavedené opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu, dopytové otváranie dverí je dočasne zrušené, počas celej jazdy je potrebné mať prekrytý nos a ústa respirátorom trieda najmenej FFP2 bez výdychového filtra, rovnako je dočasne zrušený aj doplnkový predaj cestovných lístkov u vodiča a zakázaný je aj nástup a výstup prednými dverami.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.