Dlhodobo odstavené vozidlá sa zaraďujú do premávky

Koronakríza spomalila dodávky náhradných dielov, situácia sa však vrátila do pôvodného stavu.

V uplynulých týždňoch boli do premávky postupne zaradené viaceré trolejbusy Škoda 31 Tr SOR ( #714 - #719 ), ktoré boli počas jarných mesiacov odstavené kvôli rôznym poruchám. Nedávna epidemiologická situácia sa však výrazne dotkla aj dodávok náhradných dielov, ktoré sa spomalili, resp. zastavili. V istom momente tak dopravca evidoval až 9 odstavených trolejbusov naraz. Keďže boli kvôli koronakríze nároky na výpravu nižšie, cestujúci tento problém ani nepocítili.

V stredu 17. júna 2020 sa do premávky taktiež zaradil autobus Karosa B 961 s evidenčným číslom #346, ktorý bol kvôli poruche motora odstavený od októbra minulého roka.

Medzi dlhodobo odstavené kĺbové autobusy však ešte stále patria #355, #370, #375 a autobusy Karosa B 941(E), pri ktorých je ale nepravdepodobné, že ešte niekedy zasiahnu do premávky.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.