Prajem vsetkym pekny den
Re #6403 Tomas: Tak ta fotka ju spernadherna. Sicher ist Sicher, povedal zilinsky vodic, nastavil SRG 3000, spoza chrbta vytiahol plechovy transparent a strcil ho do okna ? ? .
Ozaj. Akosi sa nam v poslednom case rozisli casy na palubakoch. Minuly piatok 22. rano L:45-ka z odchodom 7.23 zo stanice prifrcala uz 7.18. Vsetci sekcovcania ostali nechapavo na Svaboch, ked videli uz len zadne celo 321-ky co ju obsluhovala. Problem bol, ze palubak v 321-ke bol nastaveny o 3 minuty skor oproti presnemu casu a k tomu vodic si dve minutky nadbiehal. Toho tyzdna som videl vela palubakov nastavenych dost nepresne, plus minus dve, tri minutky.
Re #6403 Tomas: Tak ta fotka ju spernadherna. Sicher ist Sicher, povedal zilinsky vodic, nastavil SRG 3000, spoza chrbta vytiahol plechovy transparent a strcil ho do okna ? ? .
Ozaj. Akosi sa nam v poslednom case rozisli casy na palubakoch. Minuly piatok 22. rano L:45-ka z odchodom 7.23 zo stanice prifrcala uz 7.18. Vsetci sekcovcania ostali nechapavo na Svaboch, ked videli uz len zadne celo 321-ky co ju obsluhovala. Problem bol, ze palubak v 321-ke bol nastaveny o 3 minuty skor oproti presnemu casu a k tomu vodic si dve minutky nadbiehal. Toho tyzdna som videl vela palubakov nastavenych dost nepresne, plus minus dve, tri minutky.
Mohli by vsetky vozy vyhlasit za nebezpecne.
Peter K
L15 : 331
L32/36 : 345
L44, L19/10 : 355 ☺