Reakcia na: IC506 #5326:
Ked tam tie fotky budu, napis. Co si myslel pod protismykova? Podlahu?Re #5325: Pete, Re #5324 IC506: Diky, ale ja by som to potreboval, ako je to oficialne. Cestujuci sa ma riadit podla zastavkoveho poriadku alebo moze aj podla casu na listku? Ak sa mam hadat s revizorom, tak nech viem, ze mam stopercentnu pravdu. ?

)
Tomas
"Vlak ma ist tam, kde ma ludi" - to by mal potom chodit na sidliska a to hadam nemyslis vazne...
Btw, si Presovcan?
V celku proti vlaku v meste nemam nic, ale sucasny stav v Presove mi nevyhovuje. ?