Reakcia na: IC506 #4966:
Nainstaluj si SimCity 3000 a zacni stavat mesto. Pochopis, ze kym nemas priemyselne zony, tak mozes vyznacit obytnych zon kolko chces, a nikto sa ti do nich nebude stahovat, lebo v tom meste nebude mat pracu.


Boze, ty si fakt hypernaivne dieta :)))))
pete
zaujimave je, ze ucastnikmi stavebneho konania su mimo inych aj Orange Slovensko a LIDL