Reakcia na: Papyr #4097:
no mail mam toscani1@azet.sk napis mi tam a ja ti obratom mozem poslat aj svoj mobilus
Kedy si naposledy videl na L29 nieco ine ako CB?
mozem mat otazku? Preco prave slovo polio, cize detska obrna?



Polio