Reakcia na: Papyr #4097:
no mail mam toscani1@azet.sk napis mi tam a ja ti obratom mozem poslat aj svoj mobilus
Kedy si naposledy videl na L29 nieco ine ako CB?
mozem mat otazku? Preco prave slovo polio, cize detska obrna?

Pitto
No nic, viem ze moj projekt je velke silly ? ? ? ale ma to zmysel. O pat rokov sa ozvem, hej?
Ad zriadenie novej linky: ja som za jej plne zriadenie, pre mna je znizkopodlaznenie 4,8,38 nezmyselne.
Nizkopodlazna 4,8,38 mi pripada tak blbo, ako na N2ke ST18
Re #4084 Ondrej: no... espezetky uz nesledujem velmi, ale riadne sme pokrocili. Mozno nabuduci rok - dosiahneme pismeno DB...
Zaciatok EUROPSKYCH SPZ: 1.5.2005
prve europske pismena: PO-001 BN
o rok neskor: PO-040 CB
!!!