Pardubice opúšťajú v týchto dňoch vyradené ( predané ) 14 Tr.Ak máte niekto tú možnosť,všímnite si ,či touto várkou neodídu aj tie naše vyradené.
Resp kedysi davno chodila nejaka Nitra do PO o 12:40.
CP na nastupistiach v PO su tam odkedy su nove oznacniky, teda take 2-3 roky. V KE je to podobne (na rozdiel od DPMK pisane na pocitaci, ale v nejakej T602, s najmensim pismom
) Niekolko spojov denne ma aj bardejovsky Slivtour. Tie sa ale daju najst apson na cp.sk.

, ale 0910 to bolo určite). Vodič mal možno 25 rokov a v PO sme boli za 20 minút! Na lístku mám čas vydania 7:31, zo stanice sme sa pohli asi do štyroch minút a určite sme boli v PO o 7:55...
Sarko
Ale vážne, keď si už SAD Prešov dal záležať na popracovaní tak významnej a určite dosť drahej zmene imidžu, nemalo by mu robiť problém, aby si čím skôr dal do poriadku tie CP, lebo tie na zastávkových stojanoch vyzerajú, ako keby tam boli už niekoľko rokov.