Reakcia na: Papyr #3481:
No jo, máš pravdu. Ale všimni si, že to co nabízí SA je absolutní maximum co je vůbec v autobuse možno poskytnout. A přitom tohle maximum je kvalitativně plně srovnatelné s kde jakým IC i u nás na východě. A i ti Maďaři, o nichž jsme se neshodli (i když uznávám, že s Dankó Pisty jsem byl taky dost rozpačitý- znám na MÁV lepší věci) nabízejí přesně to samé v ICR. Takže jediný problém tkví v ceně a to je ten problém- nemám nic proti základnímu jízdnému (v letecké dopravě a na západoevropských železnicích je vysoké taky), ovšem všechny východoevropské dráhy totálně zaspaly propagaci! Ono je sice pěkné, že existujou slevy typu CityStar, ovšem chtělo by je a) více propagovat, např. letáčky na nádražích a b) natlouct je do hlav ctěným dámám v mezinárodních pokladnách! Ne každý totiž přesně ví, co chce a jak se to vydává- a od toho by měly být ony dámy (leč nejsou...)
A silně mě irituje, že kvůli takovým v zásadě prkotinám si může přijít pan Jančura a dělat tvrdý byznys!
Je nejako ticho...
Papyr
Re #3451 Vševedko samofandivý: Tak pocitaj:
Cestovne zeleznica, CR Junior pas, SR ziacke (mal som jedno do septembra a druhe do decembra): 206 Kc + 182 Sk, kupene spolu v Prahe na jednom doklade - cca 490 Kc, 2.tr.R
Cestovne zeleznica, CR Kilometricka banka, v SR cele (mozem mat teraz): 260 Kc + 364 Sk, 2.tr R
Cestovne zeleznica, plne a priame: 934 Kc, keby som sa do mesiaca vracal tak spiatocka 1361 Kc = 1 cesta 680,50 Kc, R 2.tr.
Student agency, na ISIC kartu (mam): 400 Kc + 20 Kc batozina.