Keď už píšeš, tak buď taký dobrý a dávaj aj medzery, aby to nebolo v kope a malo to jednotný štýl. Možno aj to je jedna z príčin záporných hodnotení. Myslím, že keď už niekto chce zapadnúť do partie, tak by sa jej mal prispôsobiť a prijať jej pravidlá.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
autobusar357
111/1 - 740
111/2 - 732
111/3 - 733
111/4 - 735
121/1 - 742
121/2 - 746
121/3 - 744
121/4 - 741
121/5 - 730
121/6 - 727
121/7 - 723
121/8 - 725
121/9 - 726
121/10 - 729
121/11 - 724
121/12 - 416
201/1 - ?
201/2 - 392
211/1 - 395
211/2 - 386
211/3 - 427
211/4 - 425
211/5 - 414
211/6 - 3450
211/7 - 426
221/1 - 415
221/2 - 422
221/3 - 424
311/1 - 802
403/1 - 602
403/2 - 601
ZL - 3447