Keď už píšeš, tak buď taký dobrý a dávaj aj medzery, aby to nebolo v kope a malo to jednotný štýl. Možno aj to je jedna z príčin záporných hodnotení. Myslím, že keď už niekto chce zapadnúť do partie, tak by sa jej mal prispôsobiť a prijať jej pravidlá.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
autobusar357
111/2 - 735
121/4 - 723 -> 416
404/1 - 601
404/2 - 605