Rozdelovnik sa robi na mesiac, vodic ho dostane tyzden pred zaciatkom noveho mesiaca a tam ma napisane kedy aky turnus robi. Autobus ma prideleny kazdy svoj, niekde robi jeden (na spickach), niekde dvaja, niekde traja. Samozrejme sa stava, ze z nejakych dovodov vodic svoj autobus mat nemoze. Plan turnusu spolu s cislom autobusu ake ma zobrat si prevezme po prichode do DP.
115 nema co robit na 121/15, TrM chodia na turnusy 121/10 - 14 a 121/18. Samozrejme, moze sa stat vynimka, ale ja mam 115 na 121/10. Alebo potom tam nastala vymena. Dnes rano chodila 715 na 121/1, potom chodila 718 na tom turnuse a 715 asi chodi na 121/7. To este odsledujem.
116 robila L38 taktiez, sla do vozovne okolo pol deviatej rano.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Polio