Reply on: Vladimír #827:
To sa mi páči. A aj dispečer vie zistiť z toho, kde je v tejto chvíli konkrétny voz? V ktorých ďalších mestách SR je podobný systém používaný?
Číslo na mňa máš...
City busy majú skutočne v základnej výbave BUSE. Keďže však DPMP potrebuje displeje, ktoré sú plne kompatibilné s našími palubákmi, pochopiteľne chce displeje R&G Mielec. Takto bola už od samého začiatku stavaná súťaž, takže zúčastnení ponúkali ceny už rovno s displejmi R&G Mielec. Či si Vysoké Mýto za zmenu displejov oproti základnej výbave niečo naúčtovalo alebo nie, to už nikto nezistí. Takáto položka nikde v cene nefiguruje. Každopádne vypísaním súťaže na rámcovú zmluvu na dodávku 25 autobusov sa súťažiaci tak cenovo a ponukovo "pobili", že výsledná ponúknutá cena je skvelá tak či onak.
Kami
V PO si trocha pofotim riadnym fotakom (ten stary nie je velmi kvalitny) a poobzeram co sa zmenilo.