Reply on: Richard #7634:
Ach jo, a já už si myslel, že to taky vrzat odnaučíte, jako u těch starších ? .Ale jinak bych řekl, že je to konstrukční chyba vozidla, protože ty nehezké zvuky z kloubu (+pazvuky nedoléhavých plastů) jsou u těch autobusů slyšet naprosto všude- včetně jejich domovské Francie ? A určitě stojí za zmínku, že Irisbus jako takový nabízí ve stejné kategorii nejen Citelis, ale i nějaký CityClass 18, od pohledu italské provenience: http://www.irisbus.com/cgi-bin/irisbus.dll/irisbus/index.jsp?BV_SessionID=@@@@1687410657.1140508935@@@@&BV_EngineID=ccccaddgfemfelecefeceegdgimdfhh.0&categoryOID=-1073749854
Osobně si myslím, že nákup Citelisů do Prešova byl chybou, ale nejste v tom sami ? .
SZKV
Ono vůbec je ve Francii klasických Agor v našem provedení málo- silně převažuje dvoudveřová verze Line nebo (hlavně v Lyonu) verze s motorem naležato (za zadními dveřmi je ještě lavice). Takže naše verze je tam zcela na okraji zájmu a na jejím konstrukčním řešení je to bohužel vidět...