Reply on: Vladimír #4187:
Tak to som fakt nečakal, že práve Vladimír sa prihlási k tzv. Prešovskej dopraváckej dogme "bolo by bars zložite veďeňe":-(.Predložím nejaké fotografie, ktoré dokazujú, že by nešlo o žiadnu hyperzložitú križovatku.
viem ze sa zaujimas o MHD a pises sem len fakty, ale nabuduce, strucenejsie
Richard
Pitto: 88-ka ma Alianz, teda este asi pred hodinou mala ? . Predtym okolo mna na Sidlisku III manipulacne prebehla 106-ka bez reklamy a za nou v tesnom zavese dielenske vozidlo. V meste som streol manipulacne svihajucu 106-ku a dielenske smerom na Sidlisko III. Asi Tesco konci z CVR-kami. Ako je to v inych mestach ?
Zo 105-ky sa zacina lupat smolkovska folia.