Reply on: Vladimír #4187:
Tak to som fakt nečakal, že práve Vladimír sa prihlási k tzv. Prešovskej dopraváckej dogme "bolo by bars zložite veďeňe":-(.Predložím nejaké fotografie, ktoré dokazujú, že by nešlo o žiadnu hyperzložitú križovatku.
Pitto
Polio; #4214: Chces sa hadat? 88-ka nema reklamu, nemu ju ani 106-ka
Papyr; #4221: Juraj je Direktor DPMZ??? to zasnem, u nas z podniku tu nikto nechodi a tam aj direktor...
Peter K; #4225: Kto to ma citat
Polio; #4218: My nepotrebujeme dispecera. Vsetko jazdi tak, ako ma. A dobre je, ze nemusime citat vypravy takeho Dopravaka :))))))))
Polio; #4218: Flashka bola najkrajsia. Dnes som mal taky sen, ze 107-ka mala znovu Vadium a 92-ka mala Whirpool