Reply on: tom393 #24611:
Lebo nám nechýbajú 12-metráky. Nám chýbajú hlavne 18-metráky. A v podniku si veľmi dobre uvedomujú, že kúpiť schodíkovú Karosu je ešte väčší krok späť než kupovať ojazdené Citelisy či prenajímať si hrbaté SORky. A čo sa týka Tedomov, každý vie, že tie vozidlá boli zlé už na papieri. Nehovoriac o tom, že vozidlá tejto značky podnik neprevádzkuje a problém by bol aj s dielmi.
Bmpeer
https://auto.bazos.cz/inzerat/117441807/karosa-b731.php?fbclid=IwAR3ZCtO0pBjjUd_MFm0gvupSS25s0emfkqkP6cjJcKX5_jl_8D1cIcCHUpk