Cestovný poriadok linky N2

N2
Veľká pošta
Nižná Šebastová Pod Šalgovíkom
Platí od 1.12.2020

Zastávky

min Zastávka Zóna
Sídlisko III I
Prostějovská I
Centrum I
VUKOV I
Námestie Kráľovnej pokoja I
Volgogradská I
Clementisova I
Poliklinika I
Trojica I
Na Hlavnej I
Veľká pošta I
11 Čierny most I
33 Železničná stanica I
44 Nový Solivar I
55 Košická I
66 Chalupkova I
77 Švábska I
88 Lomnická I
99 Lesnícka I
1010 Pavla Horova I
1111 Martina Benku I
1212 Laca Novomeského I
1313 Vansovej I
1414 Pod Šalgovíkom I
1212 Jurkovičova I
1313 Karpatská I
1515 Sibírska I
1818 Pod nadjazdom I
2020 Šarišské Lúky I
2121 Vranovská I
2222 Pažica I
2323 Nižná Šebastová I

Pracovné dni

hod min
22
2337
052
1
207
352
4
5

Voľné dni

hod min
2215p
2337
052
1
207
352
4
512

Poznámky

pZo zastávky Martina Benku pokračuje v smere Pod Šalgovíkom.
Zastávka na znamenie
Dopravca: Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., Bardejovská 7, Ľubotice
V zozname zastávok zobraziť
Odchody zobraziť v usporiadaní
min Zastávka Zóna
Sídlisko III I
Prostějovská I
Centrum I
VUKOV I
Námestie Kráľovnej pokoja I
Volgogradská I
Clementisova I
Poliklinika I
Trojica I
Na Hlavnej I
Veľká pošta I
Čierny most I
Železničná stanica I
Nový Solivar I
Košická I
Chalupkova I
Švábska I
Lomnická I
Lesnícka I
Pavla Horova I
Martina Benku I
Laca Novomeského I
Vansovej I
Pod Šalgovíkom I
Jurkovičova I
Karpatská I
Sibírska I
Pod nadjazdom I
Šarišské Lúky I
Vranovská I
Pažica I
Nižná Šebastová I

Linky na tejto zastávke

Linka Smer
1 Solivar
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
5 Budovateľská
7 Budovateľská
8 Sibírska
10 Sibírska
11 Solivar
12 Šidlovec
13 Vyšná Šebastová; Limbová
14 Záborské; Veľká pošta; Košická
19 Solivar
22 Teriakovce
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Terchovská
28 Delňa
32 Sibírska
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
42 Borkút
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
46 Ruská Nová Ves
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom
Linka Smer
1 Solivar
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
5 Budovateľská
7 Budovateľská
8 Sibírska
10 Sibírska
11 Solivar
12 Šidlovec
13 Vyšná Šebastová; Limbová
14 Záborské; Veľká pošta; Košická
19 Solivar
22 Teriakovce
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Terchovská
28 Delňa
32 Sibírska
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
42 Borkút
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
46 Ruská Nová Ves
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom