Cestovný poriadok linky N2

N2
Čierny most
Sídlisko III
Platí od 1.12.2020

Zastávky

min Zastávka Zóna
Nižná Šebastová I
Pažica I
Vranovská I
Šarišské Lúky I
Sibírska I
Karpatská I
Jurkovičova I
Martina Benku I
Pavla Horova I
Lesnícka I
Lomnická I
Švábska I
Chalupkova I
Košická I
Nový Solivar I
Železničná stanica I
Čierny most I
11 Divadlo Jonáša Záborského I
22 Na Hlavnej I
33 Trojica I
55 Sabinovská I
66 Mičurinova I
77 Pod Skalkou I
88 Rázcestie Šidlovec I
99 Veterinárna nemocnica I
1010 Sídlisko III I

Pracovné dni

hod min
2315
030
145
2
330
450

Voľné dni

hod min
2315
030
145
2
330
450

Poznámky

Zastávka na znamenie
Dopravca: Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., Bardejovská 7, Ľubotice
V zozname zastávok zobraziť
Odchody zobraziť v usporiadaní
min Zastávka Zóna
Nižná Šebastová I
Pažica I
Vranovská I
Šarišské Lúky I
Sibírska I
Karpatská I
Jurkovičova I
Martina Benku I
Pavla Horova I
Lesnícka I
Lomnická I
Švábska I
Chalupkova I
Košická I
Nový Solivar I
Železničná stanica I
Čierny most I
Divadlo Jonáša Záborského I
Na Hlavnej I
Trojica I
Sabinovská I
Mičurinova I
Pod Skalkou I
Rázcestie Šidlovec I
Veterinárna nemocnica I
Sídlisko III I

Linky na tejto zastávke

Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom
Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom