Cestovný poriadok linky N2

N2
Čierny most
Nižná Šebastová Pod Šalgovíkom
Platí od 1.12.2020

Zastávky

min Zastávka Zóna
Sídlisko III I
Prostějovská I
Centrum I
VUKOV I
Námestie Kráľovnej pokoja I
Volgogradská I
Clementisova I
Poliklinika I
Trojica I
Na Hlavnej I
Veľká pošta I
Čierny most I
22 Železničná stanica I
33 Nový Solivar I
44 Košická I
55 Chalupkova I
66 Švábska I
77 Lomnická I
88 Lesnícka I
99 Pavla Horova I
1010 Martina Benku I
1111 Laca Novomeského I
1212 Vansovej I
1313 Pod Šalgovíkom I
1111 Jurkovičova I
1212 Karpatská I
1414 Sibírska I
1717 Pod nadjazdom I
1919 Šarišské Lúky I
2020 Vranovská I
2121 Pažica I
2222 Nižná Šebastová I

Pracovné dni

hod min
22
2338
053
1
208
353
4
5

Voľné dni

hod min
2216p
2338
053
1
208
353
4
513

Poznámky

pZo zastávky Martina Benku pokračuje v smere Pod Šalgovíkom.
Zastávka na znamenie
Dopravca: Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., Bardejovská 7, Ľubotice
V zozname zastávok zobraziť
Odchody zobraziť v usporiadaní
min Zastávka Zóna
Sídlisko III I
Prostějovská I
Centrum I
VUKOV I
Námestie Kráľovnej pokoja I
Volgogradská I
Clementisova I
Poliklinika I
Trojica I
Na Hlavnej I
Veľká pošta I
Čierny most I
Železničná stanica I
Nový Solivar I
Košická I
Chalupkova I
Švábska I
Lomnická I
Lesnícka I
Pavla Horova I
Martina Benku I
Laca Novomeského I
Vansovej I
Pod Šalgovíkom I
Jurkovičova I
Karpatská I
Sibírska I
Pod nadjazdom I
Šarišské Lúky I
Vranovská I
Pažica I
Nižná Šebastová I

Linky na tejto zastávke

Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom
Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom