Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Zmena aj na zastávke Autobusová stanica - aj tu pribudlo plexisklo (hneď to lepšie vyzerá). Zmena nastala aj od 26.10.2010 v našich kúpeľoch (zastávky: Kúp.Ostrov, Pro Patria. Kúp. Ostrov, Balnea Splendit. Kúp.Ostrov, Balnea Palace. Kúp.Ostrov, Balnea Grand - všetky v oboch smeroch). Ide o zmenu (výmenu) starých za nové cestovné poriadky + celková úprava zastávok (výmena vnútra - drevotriesku nahradil plast, na nich nalepené CP).
Novinka: V týchto dňoch pribudlo na zastávkach Nitrianska ul,AUPARK v oboch smeroch plexisklo. Mám pocit, že ho tam bolo treba, otázne je, dokedy tam vydrží a v akom stave ?
Reakcia na: jvrabel #764:
a kedy prídu ďalšie? to je otázne však? ale musíš uznať, že konečne nejaká zmena. Inak sa mi to celkom aj páči. Konečne ľudia, napr. na stanici vedia, kam ide 1 (či do Kúpeľov, alebo na A.Trajan, či Polikliniku). Má to svoje výhody. Alebo nebudú sa ľudia vypytovať šoférov, či idú z/do tam a tam.
Reakcia na: Tootti #765:
hmm,tak to je jasné, že to nepoteší. Ale v PN brázdia SORky ulicami so starými tabuľami (čo mali aj Karosy). Nové vozy, bez nových smerových tabúľ. Konečne po roku nastala zmena. Chválim. Otázne je,ako dlho a akým štýlom budú fungovať. Zatiaľ chválim.
Reakcia na: jvrabel #764:
ja viem, dnes som videl, že bus mal displej vonkajší (bola to linka 1 a linka 2 (neviem ŠPZ vozidla), nielen vnútorný, avšak ten som videl som to aj v inom buse- nebol však zapnutý. A dnes asi tri busy (čo sa križovali na Nitrianskej) mali na zadnej časti busu spomínaný stojan na displej. Žeby prišla elektronizácia aj do Piešťan?
Keď budu tie tabule púšťať jak v Hlohovci (raz za čas) tak je to zbytečné . . .
Reakcia na: lukisho #763:
Bohužiaľ, je tabuľa v predu zatiaľ len na jednom a aj tá má problém. V ostatných sú pripravené len držiaky na tabule , ktoré prídu ........
v linkách (busoch) MHD Piešťany dnes videné informačné elektronické tabule (na ktorých bol uvedený čas: hod./min./sek., názov prvej najbližšej zastávky:, názov nasledujúcej zastávky:).

Všimol som si aj, že v zadnej časti busu je pripravený držiak na elektronickú číselnú tabuľu (napr. aké sú na busoch v Trnave)

PS: mám aj foto oboch vecí (mobilom fotené).
školskom roku 2010/2011 je zmena termínu jesenných prázdnin v porovnaní s tým, čo je vytlačené v cestovnom poriadku

Jesenné prázdniny sú od 29.10. 2010 do 02.11.2010 /pôvodne bolo uvedené 28.-29.10.2010/ (zdroj www.sadtrnava.sk)
a ja som si myslel,že už to majú aj hotové. Tak sorry za mylné info, ale aj tak, ako som uviedol nižšie - platí to! premávka nebude zastavená úplne, iba bude obmedzená ja jeden jazdný pruh.
Reakcia na: lukisho #759:
Nevedia dohodnúť termín. Opravovať sa malo už v minulý pondelok, ale odložili to.
Reakcia na: jvrabel #758:
podrobnosti o opravách viď na stránkach mesta: www.piestany.sk, má isť iba o drobné opravy priamo na priecestí.
Reakcia na: S499.1023 #757:
Nič neopravujú, nič nebude premávať. Akurát boli preteky drezín... ☠
Reakcia na: lukisho #755:
Na trati Piešťany - Vrbové opravujú železničné priecestie??? Nedajbože nastane nejaké oživenie trate???
mate dobre rozvinutu mhd ? mimochodom ja som z presova
Reakcia na: Ján1 #754:
Železničné priecestie medzi Piešťanmi a Trebaticami (úsek Kocurice) je uzavretý čiastočne. To znamená, že je možná premávka vozidiel z oboch strán, avšak iba v jednom jazdnom pruhu cez dané priecestie.
Linky MHD č.8 a 20 premávajú po nezmenenej trase.
Ako premáva MHD č.8 teraz do Kocuríc, ked opravujú žel. priecestie?
INFO:

NEJDE MI O ZOSMIEŠNENIE STRÁNKY MESTA, AVŠAK POUKÁZAŤ TÝM NA NEPRAVDIVOSŤ ÚDAJOV, NEDOPLNENIE INFORMÁCII A ICH ZASTARALOSŤ.
pre jednoduchšie hľadanie:

http://www.piestany.sk/index.php?id=570&L=0&kiosmhd[linka]=18&kiosmhd[trasa]=2&kiosmhd[poradie]=15#poradie15

http://www.piestany.sk/index.php?id=570&L=0&kiosmhd[linka]=18&kiosmhd[trasa]=1&kiosmhd[poradie]=8#poradie8

a podobne aj linky bez úpravy do dnešnej podoby: napr. nepravdivé odchody a zastávky pre linky: 1,2,3,8,11,12,13,14,18,20

stačí kliknúť na:
http://www.piestany.sk/index.php?id=568&L=0&kiosmhd[submitted]=1&kiosmhd[zastavka]=11

potom zadaj: zastávku a uvidíš. Napr. neexistujú ani zast. ako Vajanského nám., Vrbovská,TESCO, ani upravená Nitrianska,AUPARK
na stránke www.piestany.sk - (musíte hľadať) sú cestovné poriadky MHD Piešťany, avšak neplatné. Správca siete danej stránky neodstránil nedostatky a tak sa viete odviesť neexistujúcimi linkami - teda ich traťou. Pozri si to, stojí to za to. Posledná úprava týchto liniek na portáli je z rokov 2006-2008

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.