Mobilná aplikácia imhd.sk pre smartfóny a tablety

Aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Ak máte smartfón alebo tablet, väčšinu funkcionalít imhd.sk môžete mať vždy pri sebe aj prostredníctvom mobilnej aplikácie imhd.sk. Aplikácia umožňuje pohodlne vyhľadať spojenie medzi dvomi bodmi, zobraziť virtuálnu zastávkovú tabuľu s odchodmi spojov pre najbližšiu alebo ľubovoľnú zastávku, rovnako umožňuje aj pohodlný prehľad cestovných poriadkov jednotlivých liniek mestskej hromadnej dopravy. Nechýbajú ani aktuálne informácie zmenách a výlukých v doprave a aplikácia poradí aj pri kúpe SMS lístka.

Aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Stiahnuť a nainštalovať sa dá cez Google Play a App Store.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: davidkooo #10:
a jak sa ma tvoj windows phone v roku 2020? (/s)
Je mozne odstranit reklamy v aplikacii?
Rok 2015 a aplikacia na windows phone nikde 😞 je to smutne
Androidová aplikácia je reálne málo použiteľná. Neustále padá aj niekoľkokrát za deň a databáza (90MB), ktorá sa nedá presunúť na SD kartu alebo iné úložisko, totálne zaprace pamäť telefónu. To sutočne každý jeden spoj zaberie jeden megabajt? To aby som odinštaloval mail, facebook, mp3 prehrávač a používal mobil len na IMHD... Veľmi zle zvládnutá appka.
Windows Phone dockame sa niekedy?
Je to normálne, že aplikácia sa odmieta nainštalovať na SD kartu? Je to pre vás problém vyrobiť aplikáciu tak, aby nezaberala pamäť telefónu, ktorej nikdy nie je dostatok???
ja som mala tuto aplikaciu na Samsung Galaxy Ace . dakujem velmi dobra aplikacia a pracuje aj offline
ale nakolko zabera 50mb vnutocnej pamäte a pre update potrebuje priblizne podobne vela miesta bola nutena tuto aplikaciu vymazat
no ja neviem... mam Samsung S8500 Wave s OS Bada -- a tato aplikacia mi nejako vobec nechce fungovat tak, ako by mala..
Prosim Vas, Vy si myslite ze vsetci maju len Samsung????? Dajte to na Google Play, aby k tomu mali pristup vsetci uzivatelia Androidu...
Na forumoch som sa docitral, ze aplikacia je dostupna iba pre SAMSUNGY. A ostatne Androidy maju smolu? ?
Prosim vas nemozete tu aplikaciu dat aj na Google Play, aby som si ju mohol stiahnut do mobilu?
Cez Samsungapps to chce odomna tregistraciu.