DPMPB pokračuje v tradícii tematických autobusov

Deti môžu pripraviť kresby do júnového autobusu.

V uliciach Považskej Bystrice je možné aj počas mesiaca máj stretnúť na linkách MHD tematicky vyzdobený autobus. Mesto spolu s dopravným podnikom pokračujú v tradícii obľúbených tematických autobusov. Májovými témami sú "Máj, lásky čas" a "Deň matiek". Papierovými kvetmi a srdiečkami bol vyzdobený jeden z autobusov Iveco Urbanway 10.5M. Výzdobu pripravili deti z jednej zo základných škôl.

Témou mesiaca jún bude Medzinárodný deň detí so záchrannými zložkami. DPMPB informuje, že do výzdoby autobusu sa môže zapojiť každý, kto svoju kresbu prinesie vo štvrtok 1. júna 2023 do stánku DPMPB na podujatí Deň detí so záchrannými zložkami, ktoré sa v uvedený deň bude konať od 15. do 19. hodiny v centrálnej mestskej zóne.

Kresba by mala byť na motívy celej akcie, a to "MDD so záchrannými zložkami", zameraním na políciu, hasičov alebo záchranárov. Všetky prinesené kresby budú umiestnené do pristaveného autobusu, tak aby sa mohli voziť celý mesiac v autobusoch MHD. Za každú prinesenú kresbu dostane Vaše dieťa malú odmenu," uvádza DPMPB na svojej internetovej stránke.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.