Predĺženie platnosti niektorých dopravných kariet

Infocentrum DPMPB na AS je do konca januára zatvorené.

Dopravný podnik mesta Považská Bystrica (DPMPB) informoval, že predĺžil platnosť dopravných kariet, ktorých platnosť mala skončiť v decembri 2022, resp. v januári 2023. Platnosť takýchto kariet bude automaticky predĺžená do 28. februára 2023 po ich priložení k čítačke kariet v autobuse DPMPB. Rovnako bude predĺžená aj platnosť zľavy, ak mala skončiť v spomínaných mesiacoch.

Predĺženie platnosti kariet je realizované v dôsledku dočasného zatvorenia informačného centra DPMPB na autobusovej stanici. Infocentrum DPMPB bude znovu otvorené od 1. feburára 2023, kedy sa zároveň začnú vydávať nové dopravné karty a budú sa realizovať fyzické operácie s dopravnými kartami. V prípade potreby vybavenia novej dopravnej karty pred 1. februárom 2023 môžu cestujúci využiť možnosť zakúpenia si virtuálnej dopravnej karty prostredníctvom služby Ubian.

Pre viac informácií o dopravných kartách je možné kontaktovať DPMPB e-mailom na adrese dpmpb@dpmpb.sk, alebo telefonicky na čísle 0911 720 828 alebo 0911 735 329.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.