Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: agika #1962:
Vyhladavat mozete, ale je to neoficialna stranka. Stranka dopravcu je www.dpmpb.sk
Reakcia na: dpmpb #1961:
ďakujem za vysvetlenie, ale keďže rôzne informácie a aktuality sú aj na stránke https://imhd.sk/pb/cestovne-poriadky, kde si hlavne vyhľadávam autobusové mestské spoje, a je tam aj info o predajnom mieste, myslím si, že informácia o zatvorení IC by mala byť uvedená aj tam
Reakcia na: agika #1960:
Toto nieje oficialna stranka dopravcu. Na www.dpmpb.sk je napisane, ze v Infocentre je zatvorene. Pokial ste si chceli predlzit platnost zlavy, mozete vyuzit aplikaciu Ubian.

https://www.dpmpb.sk/nova-fukncia-v-ubian/
V piatok 22.10.2021 som si chcela predĺžiť dobu používania dopravnej karty PB, ale ejha, dňa 22.10.2021 bolo Predajné miesto DPMPB v Pov.Bystrici zatvorené, pričom na aktualitách nebol žiaden oznam. Bol oznam len na dverách predajného miesta v Pov.Bystrici. Zbytočne preháňate ľudí!!!
DPMPB obstaráva 5 nových dieslových autobusov dĺžky 12 metrov
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/dokumenty/430265
Reakcia na: kvorka #1955:
Nadvaznost doplnena.
chyba v CP linky 11: spoj s odchodom 22:48x z Helenskej už nie je ďalej uvádzaný a nemá ani obmedzujúce znamienko. Podľa CP na mds.sk by to mal byť spoj, čo ide do Moštenca (znamienko M)
soudruzi zjavne naprávajú svoje chyby, ale nedostatočne a len na oko: obnovenie 32 síce áno, ale večerné spoje ak som dobre videl len na linke 11 a len v sobotu. Nedeľa zase od macochy....
Reakcia na: TeBeCe #1951:
Tie dokumenty sú už znova prístupné na webe DP: http://dpmpb.sk/
Reakcia na: kvorka #1950:
Expresne schvalili, expresne stiahli z webu. Ktovie preco. Mimochodom to zastupitelstvo stoji za pozretie, da sa najst niekde na FB miestnej televizie.
Reakcia na: TeBeCe #1948:
dáš link?
Ja som v tých súboroch na stránke mesta našiel, že pre linku 8 by mali byť vyčlenené dva vozy: Urbanway PB-035CJ a First PB-317CY.
Reakcia na: TeBeCe #1947:
Teda aj dve, ktore su v zozname vozidiel pre linku 8. Ale pozeram, ze odkupovat sa uz nebudu 842 a 844AZ.
Reakcia na: Viko #1946:
Dovodova sprava:
"Predmetom prevodu nebude celý objem majetku, ktorý bol ocenený uvedenou sumou, tento bude modifikovaný tak, ako je špecifikované v návrhu Zmluvy o predaji časti podniku a jej prílohách, pričom však predmetom prevodu s výnimkou 2 autobusov slúžiacich na prevádzkovanie linky Milochov, ktoré DPMPB nadobudne až po ukončení tejto prevádzky, budú všetky autobusy slúžiace na prevádzkovanie MHD, ako aj zmluvnej prepravy a ďalšia nevyhnutná infraštruktúra."

v zozname aktiv, ktore maju byt prevedene su vsak uvedene vsetky vozy...
Reakcia na: N/A #1945:
Počkať, čiže DPMPB chce od 1.11. vlastniť všetky vozidlá a prevádzkovať linky s výnimkou Milochova, ktorý jediný zostane MDSke, no bez vozidiel? To je načo dobré? 😃
Dnes sa koná zasadnutie mestského zastupiteľstva: https://www.povazska-bystrica.sk/?id_menu=0&module_action__422962__id_ci=284180#m_422962

Rozhodovať sa má o štyroch bodoch:
1. predĺženie súčasnej zmluvy s MDS o dva mesiace, t.j. do 31.10.

2. podpísanie novej koncesnej zmluvy s MDS, ktorej predmetom má byť prevádzka linky č. 8 od 1.11.2020 do 31.12.2024, nasadzovaný má byť jeden First a jeden 12m Urban (ktoré už budú toho času v majetku DPMPB), zároveň bude navýšený počet spojov zo 6 na 12 počas pracovných dní a z 2 na 7 počas víkendov

3. prevod časti podniku MDS potrebnej na prevádzkovanie MHD v prospech DPMPB (ktorý tak získa súčasný vozový park aj zamestnancov)

4. prevod 34%-ného podielu mesta v MDS v prospech majoritného akcionára spoločnosti
Reakcia na: Viko #1943:
Zrejme ešte nemajú tzv. "vedúceho dopravy", čo ma veľmi prekvapuje...

Alebo žeby v PB chceli MHD prevádzkovať subdodávateľsky?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.