Po skončení premietania je vždy vykonaná preprava na nasledovných mimoriadnych linkách:
- linka A2: Amfiteáter – Rázcestie pod Zoborom – Lomnická – Interhotel Nitra – SPŠP – UKF Nitra – Tržnica – Mestský úrad – Rázcestie Železničná stanica – Stavebná škola – Mäsokombinát – Vodohospodárske stavby – Rázcestie Dolnočermánska – Tehelná – Kostolná – Dom Matice slovenskej – Golianova – Golianova, Čermáň – Edisonova – Kmeťova – Klokočina, Kmeťova – Diely, Kmeťova – Sídlisko Diely – Žilinská
- linka A7: Amfiteáter – Rázcestie pod Zoborom – Reštaurácia Hongkong – Divadlo A. Bagara – Ďurkova – Párovská – Hollého – Hviezdoslavova I. – Hviezdoslavova II. – Hviezdoslavova III. – Kmeťova – Klokočina, Kmeťova – Diely, Kmeťova – Bolečkova – Železničná zastávka Mlynárce – SAD Nitra
- linka A12: Amfiteáter – Rázcestie pod Zoborom – Chrenovská – Hotel Olympia – Atletický štadión – SPŠP – UKF Nitra – CK Satur – Mestský úrad – Rázcestie Železničná stanica Nitra – Kasárne, Krškany – Rázcestie Priemyselná – Horné Krškany – Nitrafrost – Mevak – ZŠ Krškany – Záborského – Plastika
- linka A19: Amfiteáter – Rázcestie pod Zoborom – Lomnická – Interhotel Nitra – Akademická – Výstavisko Agrokomplex – Výstavná – Rázcestie Výstavná – Bohúňova – Gorazdova – Mikov dvor – Sklenníky MSCPV – Malé Janíkovce – Slamkova – ZŠ Janíkovce – Hlavná, Janíkovce – Janíkovce
Preprava cestujúcich na uvedených linkách je bezplatná.
Upozorňujeme, že v sobotu pôjdu autobusy vzhľadom na uzávierku Napervillskej ul. obchádzkovou trasou z Amfiteátra po Chrenovskej ul. a Triede A. Hlinku. Linka A2 sa na svoju trasu napojí od zastávky SPŠP, linka A7 od zastávky Hollého a linka A19 od zastávky Akademická.