Zmena cestovného poriadku regionálnej linky 403468 (od 1.9.2023)

Od 1. septembra 2023 dochádza k zmene cestovného poriadku na "taktovej" regionálnej linke 403468

Od piatku 1. septembra 2023 vstúpi do platnosti zmena cestovného poriadku. 

Linka 403468

Posúva sa čas odchodu v pracovné dni z 4:55 na 4:40 zo zastávky Vráble, AS do Nitry. Dôvodom posunutia času odchodu spoja je zaistenie možnosti prestupu na linky MHD a zmluvné linky v Nitre.

Na spoji s odchodom o 5:20 v pracovné dni zo zastávky Levice, AS do Nitry sa rušia zastávky Levice, Milex; Veľký Ďúr, rázc.; Čifáre, Jednota; Telince, Jednota; Vráble, ZŠ; Vráble, Rázc. k žel. st a Veľký Lapáš, Jednota. Z toho dôvodu sa na tomto spoji menia aj medzizastávkové časy a skracuje sa celková jazdná doba o 5 minút. Dôvodom tejto zmeny bolo zaistenie možnosti prestupu na linky MHD v Nitre.

Na spoji s časom odchodu o 13:50 v pracovné dni zo zastávky Levice, AS do Nitry bola pridaná zachádzka do Klasova a Babindolu. 

Na vybraných spojoch bola pridaná zachádzka na zastávku Vráble, Teleflex, ktorá sa nachádza v priemyselnom parku. Dopravca tak vyhovel požiadavke zamestnancov priemyselného parku.

Zoznam spojov zachádzajúcich na zastávku Vráble, Teleflex:

  • spoj s odchodom o 14:50 v pracovné dni z Levíc do Nitry.
  • spoj s odchodom o 22:10 v pracovné dni z Vrábeľ do Nitry.

 

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.