Možné meškania liniek 1214 (21. - 29.1.2023)

Počas víkendových dní 21., 22., 28. a 29. januára 2023, vždy v čase od 7. do 17. hodiny, bude na Novozámockej ulici v Nitre (medzi zastávkami Záborského a Trans Motel) prebiehať výrub stromov. Premávka bude striedavo vedená len v jednom jazdnom pruhu a etapovite bude podľa potreby na nevyhnutný čas (približne 15 minút) vykonávaná úplná uzávera komunikácie, počas ktorej bude premávka zastavená v oboch smeroch.

V tejto súvislosti môže v priebehu dňa dochádzať k výraznejším nepravidelnostiam na linkách 12 14 a 23, pričom nie je možné vylúčiť meškania až do 30 minút. Najmä cestujúcich, ktorí v uvedených časoch plánujú cestovať s prestupom, upozorňujeme, aby si na cestu vyhradili väčšiu časovú rezervu (použili skorší spoj), nakoľko možno očakávať, že viaceré prípoje vplyvom meškania spojov zaniknú.

Zároveň upozorňujeme, že v niektorých časových úsekoch môže byť prechodne zastávka Trans Motel zrušená bez náhrady. V tomto čase odporúčame použiť zastávku Idea.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.