Vybrali ste najlepšiu fotku nitrianskej MHD roku 2020

Druhý ročník ankety v nitrianskej sekcii si už našiel svojho víťaza.

Rok 2020 bol z hľadiska kvantity i kvality fotografií nahratých na nitriansku sekciu, aj napriek dodnes trvajúcej pandémii, na vysokej úrovni. Spomedzi všetkých fotiek bol webmastermi sekcie vytvorený výber 30-tich, z ktorých hlasovaním tímu iMHD.sk vzišlo finálnych 10, za ktoré ste mohli od 18. do 31. januára 2020 hlasovať aj vy. Počas tejto doby ste nám poslali 110 hlasov a nimi rozhodli o osude fotografií.

3. miesto

Autor fotografie: Henrich Kleiner

SOR BN 9.5 #NR-146GZ na zoborsko-chrenovsko-centrálno-krškanskej linke 25Táto zaujímavá jarná fotografia si v ankete vybojovala 13 percent hlasov.

2. miesto

Autor fotografie: Henrich Kleiner

Van Hool AG 300 #NR-148EZ končí službu 2/6 na linke 24 a užíva si pohľady na vianočnú Klokočinu. Táto (predvia)nočná fotografia si v ankete získala priazeň 18-tich percent hlasujúcich.

1. miesto

Autor fotografie: dingo

Van Hool AG 300 #NR-332EZ v posledných lúčoch zimného slnka. O prvé miesto sa so zvyšnými deviatimi fotkami nekompromisne nepodelila táto fotka, ktorá vyhrala anketu s výsledkom až 37 percent hlasov.

Fotografom dingoHenrich Kleiner gratulujeme a prajeme veľa ďalších cvaknutí s perfektným výsledkom.

Máte krajšiu fotografiu?

O rok prichystáme takúto anketu znova a možno práve aj Vaša fotografia sa objaví v užšom výbere finalistov. Neváhajte Vaše krásne zábery pridať do diskusného fóra alebo poslať emailom na adresu imhd@imhd.sk.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.