Premávka MHD až do odvolania ako cez prázdniny (29.10.2020 - 8.1.2021)

Od štvrtka 29.10.2020 bude premávka MHD Nitra v pracovných dňoch zabezpečená ako cez prázdniny.

V súvislosti s aktuálnou spoločenskou situáciou, ktorá výrazne obmedzila mobilitu obyvateľstva a dopyt po službách verejnej dopravy, dochádza k dočasnému obmedzeniu výkonov mestskej hromadnej dopravy.

Od štvrtka 29. októbra 2020 budú všetky linky MHD Nitra až do odvolania v pracovných dňoch premávať ako v dňoch školských prázdnin.

V soboty, nedele a sviatky sa rozsah dopravy nemení.

Do stredy 28. októbra 2020 vrátane bude MHD premávať bez obmedzení - ako v dňoch školského vyučovania.

Dopravca ARRIVA NITRA a.s. upozorňuje verejnosť, že premávka MHD je v tomto období veľmi závislá od počtu práceschopných vodičov, ktorý nie je možné ovplyvniť ani predvídať. Preto nie je vylúčené, že ohlásený rozsah premávky sa môže operatívne meniť. Odporúčame preto pozorne sledovať aktuálne informácie.

Doplnené 7.1.2021: Režim školských prázdnin počas pracovných dní bude ukončený dňom 8.1.2021. Od pondelka 11.1.2021 vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu dopravca počas pracovných dní prechodne zavedie sobotné cestovné poriadky.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.