Uzávierka cesty I/64 do Dražoviec (od 15.3.2020)

Uzávierka štátnej cesty odkloní trasu linky 4.

Od nedele 15. marca 2020 približne do konca augusta bude úplne uzatvorená cesta I/64 v úseku medzi križovatkami s ulicami Dolné Hony a Prvosienková.

Linka 4 odklonená

Linka 4 bude v oboch smeroch jazdy odklonená cez Priemyselný park.

Dočasne presmerované spoje v Priemyselnom parku obslúžia zastávky Priemyselný park VII, III, II a I. Na zastávky Priemyselný park IV a V (pri Foxconne) zachádzať nebudú.

Tie spoje, ktoré aj pred výlukou cez Priemyselný park zachádzali, budú premávať bez zmeny. Obslúžia všetky zastávky v Priemyselnom parku, vrátane zastávok Priemyselný park IV a V.

Zrušenie zastávky Šindolka

Zastávka Šindolka na Topoľčianskej ul. (pri križovatke s Prvosienkovou ul.) počas uzávierky nebude obsluhovaná.

Ako náhradu odporúčame použiť linku 2 a zastávku Šindolka, Dolnohorská.

Po 22. hodine spojenie zabezpečí posledný spoj linky 4 do Dražoviec (o 22:13 z Kmeťovej), ktorý bude zachádzať cez zastávky Amfiteáter, ZŠ pod Zoborom, Veterinárska a Šindolka, Dolnohorská.

Posuny spojov

Na linke 4 sa menia časy odchodov zo zastávok v Dražovciach – vplyvom obchádzkovej trasy budú spoje z Dražoviec odchádzať skôr a do Dražoviec prichádzať neskôr približne o štyri minúty. V úseku Pod Zoborom – Kmeťova ostávajú súčasné časy odchodov.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.