Obnovenie premávky platnej pre školský rok (od 2.9.2019)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Na všetkých linkách budú v pracovných dňoch opäť platiť cestovné poriadky pre dni školského vyučovania.

V súvislosti s ukončením letných školských prázdnin sa od pondelka 2. septembra 2019 na všetkých linkách obnovuje premávka typická pre školský rok. Premávka liniek MHD bude upravená nasledovne:

V pracovných dňoch budú všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov pre "pondelok - piatok (školský rok)". Oproti prázdninám bude viac spojov premávať na linkách 1 2 8 12 13 18 19 22 24 27 32 33 a 99.

Linky, ktoré v cestovných poriadkoch na týchto stránkach nemajú zverejnené cestovné poriadky pre pondelok - piatok osobitne pre školský rok a školské prázdniny, budú premávať podľa cestovných poriadkov pre pondelok - piatok.

V soboty, nedele a sviatky sa rozsah premávky nemení, s výnimkou ukončenia premávky sezónneho spoja na linke C35 s odchodom o 19:37 z Mestského parku smerom na Klokočinu. Tento spoj už po 2. septembri nebude premávať. Upozorňujeme, že časovo obmedzená je aj premávka ďalších dvoch spojov tejto linky - z Klokočiny o 18:40 a z Mestského parku o 19:07. Tieto budú premávať len do 15. septembra. Ostatné spoje cyklobusu premávajú aj naďalej bez zmeny.

 


1.9.2019
-Vladimír-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.